Spalvos ir maistas

Apetitą mažinančios spalvos

Apetitą mažinančios spalvos aktualios visiems, kurie nori mesti svorį, tačiau skundžiasi per dideliu apetitu. Šios spalvos yra tamsios - tamsiai mėlyna, juoda. Valgant daugiau tamsios spalvos maisto, jo suvalgysite mažiau, tad ir kalorijų gausite mažiau.
Įdomu tai, kad šis spalvų metodas veiksmingas tik tuomet, kai tos spalvos yra matomos. Mokslininkai ištyre, kad tie, kurie neturėjo galimybės matyti šių spalvų, jų apetitas nesumažėjo, priešingai nei tiems, kurie jas matė.

Apetitą mažinantys produktai

Taigi, kurie tamsios spalvos produktai tinkamiausi? Be abejo, uogos: mėlynės, juodieji serbentai, juodosios vyšnios, mėlynosios vynuogės, baklažanas, slyvos, juodosios pupelės, mėlynasis kopūstas.
Jei Jūs suvalgysite šių produktų daugiau negu šviesių spalvų, greičiausiai pajusite, kad valgote mažiau ir neišalkstate taip greitai. O geriausia tai, kad šie produktai taip pat yra labai naudingi ir Jūsų sveikatai.

Apetitą skatinančios spalvos

Spalvos, skatinančios mūsų apetitą, ir verčiančios valgyti dar ir dar yra šviesiai raudona, oranžinė, geltona bei žalia.
Tai taip pat paaiškina, kodėl dažnai greito maisto užkandinėse dominuoja šios spalvos, kadangi jos skatina apetitą - žmonės daugiau suvartoja ir išleidžia didesnę sumą pinigų.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą